2022-05-17 03:17:17
2022-03-21 22:00:00

Prenumeruok VU TSPMI naujienlaiškį būsimiems(-oms) studentams(-ėms) – čia!

lect-img
Dėstytojai

Dr. Irma Budginaitė-Mačkinė

Asistentė
Specializacijos
Viešasis administravimas
Papildoma informacija
irma.budginaite@fsf.vu.lt

 ORCID iD  ResearchGate  LinkedIn  Twitter

Dr. Irma Budginaitė-Mačkinė yra mokslo darbuotoja (Sociologijos ir socialinio darbo institute, Filosofijos fakultete) ir asistentė (Filosofijos fakultete ir TSPMI) Vilniaus universitete.

Irma yra Sociologijos mokslų daktarė (Filosofijos fakultetas, VU, 2020). 2008 m. baigė politikos mokslų bakalauro programą TSPMI, turi politinės sociologijos magistro (Paryžiaus politikos mokslų institutas, 2009) bei sociologijos ir socialinės antropologijos magistro (Centrinės Europos Universitetas, 2010) laipsnius.

Ji turi daugiau kaip 10 metų akademinės patirties įgyvendinant įvairius migracijos tyrimus bei yra sukaupusi vadovavimo taikomiesiems politikos analizės tyrimams patirties (daugiausia migracijos, įtraukaus švietimo bei lyčių lygybės temomis) viešosios politikos analizės institute PPMI (2010-2021). Stažavosi lygių galimybių politikos srityje Europos Komisijoje (2010) ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyboje (2007).

Irma prisidėjo prie tarptautinių ekspertų ir akademikų tinklų kūrimo ir plėtojimo (NESETNSU SC05 ‘Racialization, Whiteness and Politics of Othering’). Ji yra aktyviai įsitraukusi į tarptautinę ir Europos sociologų asociacijas (RN13 valdybos narė); atstovauja Lietuvą COST CA20115 Europos tinkle, jungiančiame tarptautinio studentų mobilumo tyrėjus ir praktikus.

Dėstomi kursai

Priežastinių ryšių analizė: kiekybiniai ir mišrių metodų tyrimai

Search and Research: Methods and Approaches in Political Science

Moksliniai interesai

Migracija

Politikos analizė

Kokybiniai ir kiekybiniai tyrimų metodai

Dėstytojai