VU TSPMI 30 ir PoDi’22

Jau balandžio 25 – 29 dienomis kveičiame į VU TSPMI 30–ojo gimtadienio bei Politologojų dienų PoDi’22 šventinę savaitę! Savaitės metu jūsų laukia instituto studentų bei administracijos organizuojami renginiai, diskusijos, protmūšiai, krepšinio varžybos bei uždaromasis vakaras kultūros bare „Kablys + Kultūra“.

Vakaro metu vienoje vietoje susirinks plati VU TSPMI bendruomenė, kartu dalinsimės idėjomis, bendrausime, juoksimės, šoksime, dainuosime, o ugdydami ir stiprindami bendruomenę nepamiršime įvykių pasaulyje aukodami organizacijai BLUE/YELLOW, kuri rūpinasi paramos teikimu kovojantiems už Ukrainos laisvę.

Vakaro metu išgirsime grupės Jautì pasirodymą, dainuosime kartu su PoDibandu, kuris šiemet sujungė skirtingas kartas, o ilgą vakarą užbaigsime šokdami pagal visų mėgstamą muziką! Bilietus įsigyti galite čia.

VU TSPMI 30 gimtadienio remėjai – Taivano atstovybė Lietuvoje.