Europos Tarybos teisininko Oleg Soldatov paskaita „Freedom of expression online“

Balandžio 26 d., penktadienį, 13 val., 302 aud. VU TSPMI lankysis Europos Tarybos teisininkas ir programų vadovas Oleg Soldatov. 2011-2014 m. jis dirbo teisininku Europos Žmogaus Teisių Teisme, o šiuo metu vadovauja Europos Tarybos programai Moldovoje, skaito žmogaus teisių srities paskaitas įvairiuose pasaulio universitetuose bei yra Milano Bocconi universiteto tyrėjas. Naujausioje publikacijoje O. Soldatov nagrinėja saviraiškos laisvės Rusijoje situaciją.

Paskaitoje „Freedom of expression online” („Saviraiškos laisvė internete“, paskaita vyks anglų kalba) Oleg Soldatov kalbės apie naujausias ir reikšmingiausias Europos Žmogaus Teisių Teisme nagrinėtas saviraiškos laisvės bylas. Ar naujienų portalai atsakingi už anoniminių komentarų turinį? Kaip vertintinas YouTube draudimas Turkijoje? Tai tik pora klausimų, kurie bus aptarti šioje paskaitoje. Lektorius taip pat pateiks naudingų praktinių įžvalgų apie europinius saviraiškos laisvės standartus, kuriuos verta žinoti kiekvienam.

Kviečiame dalyvauti!