2022-06-28 08:23:43
2022-06-26 21:00:00

Būsimi studentai, kviečiame užduoti jums rūpimus klausimus ir rinktis #pirmunumeriuVU. Priėmimo vadovas Artūras Šaltis padės rasti atsakymus. Registruokis čia!

2022-06-28 08:23:43
2022-05-31 21:00:00

Vilniaus universitete vyksta pirmasis priėmimo į magistrantūros studijų programas etapas, kuris tęsis iki birželio 29 d. Pildykite prašymą čia

Challenges and Experiences From Recent Elections

Challenges and Experiences From Recent Elections

Kviečiame į Oksfordo interneto instituto doktorantės Samantha Bradshaw ir strateginės komunikacijos ir informacinio karo ekspertės Donara Barojan paskaitą „Challenges and experiences from recent elections around the world“

Samantha Bradshaw yra Oksfordo interneto instituto doktorantė. Ji taip pat yra skaitmeninės propagandos projekto Oksfordo universitete tyrėja ir Kanados tarptautinės tarybos vyresnioji bendradarbė. Samantha nagrinėja, kaip vyriausybė naudojasi socialine žiniasklaida koordinuotoms skaitmeninės dezinformacijos kampanijoms. Jos tyrimas buvo pristatytas daugybėje žiniasklaidos priemonių, įskaitant „ The Washington Post“, „Bloomberg“ ir „Financial Times“.

Donara Barojan yra strateginės komunikacijos ir informacinio karo ekspertė. Šiuo metu ji dirba Londone įsikūrusioje strateginės komunikacijos įmonėje „Zinc Network“, kur vadovauja nepriklausomam žiniasklaidos palaikymo projektui Baltijos šalyse. Prieš prisijungdama prie „Zinc Network“, ji dirbo NATO strateginių ryšių kompetencijos centre ir „Atlanto tarybos“ skaitmeninėje kriminalistinių tyrimų laboratorijoje, kur ėjo direktoriaus pavaduotojos pareigas tyrimų ir plėtros srityje.

Paskaitoje viešnios iš Kanados kalbės apie praėjusius rinkimus pasaulyje, kokie sunkumai kilo ir kokios yra paliktos patirtys.

Paskaita vyks kovo 10 d. 15:00 val., 402 aud. Paskaita – anglų kalba