Rugsėjo 1-oji VU TSPMI Magistrams

Mieli magistrantūros studentai(–ės), prasidedant naujiesiems mokslo metams, kviečiame jus į naujų mokslo metų pradžios renginius.

Pirmo kurso magistro programų studentai(–ės) rugsėjo 1 d. 17 val. kviečiami į susitikimą su studijų skyriaus atstovais(–ėmis), bendruomenės koordinatore, studentų atstovais(–ėmis). Susitikimas vyks 402 aud., susitikimas skirtas Viešosios politikos analizės, Tarptautinių santykių ir diplomatijos, Politikos ir medijų, Šiuolaikinės politikos studijų programų pirmo kurso magistrantams(–ėms).

Rytų Europos ir Rusijos studijų programos magistrantai(–ės) kviečiami(–mos) į susitikimą su studijų skyriaus atstovais(–ėmis) rugsėjo 1 d. 17 val. 302 aud.

Visų taip pat laukiame simboliniame mokslo metų pradžios vakare, kuris vyks rugsėjo 1 d. nuo 18 val. bare „Paviljonas“, Pylimo g. 21B. Vakaro metu diskusijoje „Nuo studijavimo iki studentavimo: dėstytojų atsiminimai“ studentiško gyvenimo prisiminimais dalinsis VU TSPMI dėstytojai(–os), taip pat galėsime pasiklausyti VU TSPMI DJ muzikos.

Iki susitikimo rugsėjo 1 d.