Mirė Majamio universiteto profesorė Karen Dawisha
Karen Dawisha vizitas VU TSPMI, 2015 m.

Mirė Majamio universiteto profesorė Karen Dawisha

Trečiadienį, balandžio 11 d., mirė Havighursto Rusijos ir posovietinių respublikų tyrimų centro įkūrėja ir pirmoji direktorė, politikos mokslininkė ir sociologė, Majamio universiteto profesorė Karen Dawisha.

Karen Dawishos darbai ne kartą įkvėpė ir mūsų bendruomenės narius naujiems tyrinėjimams, todėl nepaprastai džiaugiamės, jog turėjome galimybę su profesore pabendrauti asmeniškai jos vizitų Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute metu. Tai buvo neeilinė galimybė mokytis iš geriausiųjų. Esame įsitikinę, jog profesorės reikšmingas indėlis į Rusijos studijas neliks užmirštas ir po šios visai akademinei bendruomenei skaudžios netekties.

VU TSPMI bendruomenės vardu reiškiame nuoširdžią užuojautą prof. Karen Dawish artimiesiems, jos kolegoms ir studentams bei visiems, kuriems ji buvo artima.