2021-02-26 21:38:18
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas vasario ir kovo mėnesiais vyks virtualiai. Artėjančio semestro tvakaraščius galite rasti čia!

2021-02-26 21:38:18
2021-02-04 00:00:00

VU TSPMI biblioteka jau dirba pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 17 val. Aptarnavimas vyksta nekontaktiniu būdu. Pasiskolintas  knygas studentai gali pasiimti bibliotekos fojė, grąžinti taip pat bibliotekos fojė.

VU TSPMI / Vyto Nevieros nuotrauka

Kvietimas į žiemos mokyklą VU TSPMI

VU TSPMI kviečia registruotis į sausio 29 – vasario 2 dienomis vyksiančią projekto „Small States in Europe: Towards a Cross-Disciplinary Approach“ žiemos mokyklą. Tai penkių dienų intensyvus kursas, kurio metu studentai iš skirtingų šalių gilinsis į mažųjų valstybių užsienio politiką bei ekonominį saugumą.

Žiemos mokykla – pirmiausia – skirta magistro ir doktorantūros programų studentams, tačiau bakalauro programos studentai taip pat gali aplikuoti. Už dalyvavimą žiemos mokykloje skiriami 4 ECTS kreditai.

Paraiškos priimamos iki lapkričio 13 dienos. Aplikuojant reikia siųsti motyvacinį laišką el. paštu meda.lazdauskaite@tspmi.vu.lt. Motyvacinio laiško kalba – anglų.

Daugiau informacijos galite rasti prisegtuke.

Susijusi informacija

Žiemos mokyklos skelbimas