Uždaryti
2021-04-16 15:00:43
2021-04-13 00:00:00
Naujienas apie VU TSPMI vykdomus mokslo projektus, ekspertų komentarus ir naujausias įžvalgas dabar galite sekti ir mūsų Twitter paskyroje!
Sekite čia: twitter.com/TSPMI
Visas VU TSPMI paskyras socialiniuose tinkluose rasite čia: https://linktr.ee/TSPMI
2021-04-16 15:00:43
2021-01-15 00:00:00

VU TSPMI tarybos sprendimu visas studijų procesas 2020-2021 mokslo metų pavasario semestrą vyks virtualiai. Semestro tvakaraščius galite rasti čia!

Kviečiame teikti paraiškas konferencijai „Deep Transformations: Emotional Experiences in the Post-Communist Change“

Konferencijos tikslas – pristatyti naujausius pokomunistinės transformacijos tyrimus iš emocinės perspektyvos, suburti šia tema dirbančius mokslininkus ir sukurti teorinę transformacijos iš emocinės perspektyvos konceptualizaciją. Kviečiame kiekvieno akademinės karjeros etapo mokslininkus, dirbančius skirtingose šalyse, disciplinose ir skirtingai emocijas apibrėžiančiu. Priimame pranešimus iš emocijų istorijos, atminties ar regioninių studijų, emocijų sociologijos, politinės psichologijos, afektų ir diskurso teorijos, politikos mokslų, socialinės antropologijos ir politinės etnografijos disciplinų. Kviečiam pristatyti lyginamuosius tyrimus, atvejo studijas, kokybinius ir kiekybinius tyrimus Laukiamos įvairios prieigos: individualios emocijos ir jų įtaka nuostatoms, visuomenėje ir jų visuomeniniame gyvenime vyraujantys emociniai naratyvai, kolektyvinės ir grupinės emocijos, emocinės bendruomenės ir jų formavimasis diskurse, emocijų praktikos ir emocijų normų kaita prieš transformaciją, jos metu ar po jos, emocijų vaidmuo socialiniuose pokyčiuose bei besikeičiantys emocijų režimai. Konferencijoje pagrindinis dėmesys bus skiriamas Vidurio ir Rytų Europai, tačiau bus svarstomi darbai apie posovietines šalis ar kitas posocialistines visuomenes.

Prašome atsiųsti pranešimų santraukas (iki 250 žodžių) tspmi@tspmi.vu.lt iki liepos 1 d. Atrinkti pranešimai autoriai bus informuoti iki liepos 15 d. Dėl papildomos informacijos susisiekite su organizatoriais.

Daugiau informacijos prisegtuke.

Susijusi informacija

Daugiau informacijos