2021-07-23 22:41:05
2021-07-22 00:00:00

Nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio d. VU TSPMI pastate vyks remonto darbai. Instituto administracija dirbs nuotoliniu būdu. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu.

Kviečiame registruotis į Small States Summer School Danijoje!

Kviečiame dalyvauti atrankoje į Small States Summer School Danijoje. Šių metų projektas dėmesį sutelks į mažųjų valstybių lyderystę tarptautinėje diplomatijoje. Norėdami dalyvauti šiame projekte, turite siųsti motyvacinius laiškus Justinui Stanevičiui (justinas.stanevicius@tspmi.vu.lt) iki balandžio 15 d. 23:59 . Motyvaciniame laiške turi būti pristatyta tai, kodėl domitės mažomis valstybėmis (užsienio politikos, saugumo ar kitose srityse). Dalyvauti gali magistro ir doktorantūros studijų pakopų studentai. Daugiau informacijos rasite prisegtuke.

Susijusi informacija

Daugiau informacijos