Kviečiame dalyvauti Jenos universiteto (Vokietija) organizuojamame BIP’e

Kviečiame dalyvauti Jenos universiteto (Vokietija) organizuojamame BIP’e. BIP (Blended intensive program) – tai mišri intensyvi programa, kurios metu yra derinamos nuotolinio ir kontaktinio mokymo(si) veiklos.

Ši programa vyks nuo kovo 11 d. iki 22 d. (pirmoji savaitė – nuotolinė; antroji – kontaktinė, Jenoje). Sėkmingas programos baigimas suteikia 5 ECTS. Šio BIP tema – Traumata and Intentional Memory: Reconciliation Resources for our European Union. Daugiau informacijos apie pačią programą galite rasti čia: https://www.coimbra-group.eu/traumata-and-intentional-memory-reconciliation-resources-for-our-european-union/.

VU Tarptautinių ryšių skyrius gali skirti finansavimą fizinio mobilumo dienoms – finansavimas studentams yra už fizinį mobilumą 79 eur per dieną; taip pat yra finansavimas ir kelionei 79 eur į vieną pusę. Jei studentai keliauja ne lėktuvu skiriama 50 eurų, vykstant mašina turi vykti bent 2 studentai ir tuomet kiekvienam skiriama 50 eurų.

Jeigu susidomėjote ir norėtumėte dalyvauti, atsiųskite motyvacijos laišką el. paštu vilius.mickunas@tspmi.vu.lt iki kito trečiadienio (01-24) 23:59 val., tema “BIP Jena application”.

Prioritetas bus teikiamas magistro studijų studentams(–ėms), tačiau taip pat gali aplikuoti ir baigiamojo kurso bakalauro studentai(–ės).