2021-10-17 14:43:51
2021-09-09 00:00:00

Naujuosius mokslo metus pasitinkame su atnaujintais rašto darbų metodiniais nurodymais. Juos galite rasti čia!

Democracy in Crisis? Žiemos mokykla Vilniuje!

Kviečiame dalyvauti atrankoje į žiemos mokyklą „Democracy in Crisis? Polish up your theoretical and methodological tools for studying the East of Europe” Vilniuje, kuri vyks lapkričio 28 – gruodžio 4 dienomis. Intensyvus kursas sutelks dėmesį į diplomatijos raidą istorijoje, jos pokyčius, populizmo ir autoritarinio valdymo įtaką jai.

Norėdami dalyvauti šiame projekte, siųskite motyvacinius laiškus, CV ir akademinį nuorašą iki spalio 10 d. 23:59 val. (vygaile.vilciauskaite@tspmi.vu.lt). Prioritetas bus teikiamas magistro studijų studentams (–ėms), tačiau taip pat gali aplikuoti ir bakalauro studentai (–ės). Išklausius kursą įgaunami 5 ETCS kreditai.

Atsižvelgiant į pandeminę situaciją Lietuvoje, mokykla gali būti vykdoma ir nuotoliniu būdu.