Keisti ir keistis – adaptyvioji lyderystė socialiniame darbe: mokomoji knyga

temp
Autoriai
Eglė Daunienė
Eglė Šumskienė
Laimutė Žalimienė

Išleidimo metai: 2021

Leidykla: Vilniaus universiteto leidykla

Kalba: Lietuvių

Puslapiai: 309

Aprašymas:

Šioje knygoje į socialinio darbuotojo profesinį veikimą pažvelgiama per adaptyviosios lyderystės prieigą, kuri sujungia keturių konceptualių perspektyvų – sisteminės, biologinės, tarnystės ir psichoterapinės – idėjas (Heifetz, 1994). Adaptyviosios lyderystės (AL) koncepcija atskleidžia veikimo būdus, kurie gali padėti spręsti opias ir kompleksines visuomenės problemas, sutelkti žmones sunkiems iššūkiams įveikti ir taip padėti jiems suklestėti (Heifetz et al., 2009). Tokia lyderystė yra neatsiejama nuo profesionalaus socialinio darbuotojo veikimo.

Cituoti kaip: Šumskienė, E., Daunienė, E., Žalimienė, L. (eds.) (2021) Keisti Ir Keistis – Adaptyvioji Lyderystė Socialiniame Darbe: Mokomoji Knyga. Vilnius: Vilniaus Universiteto Leidykla.

Įsigyti leidinį galite čia.