2020-04-06 02:34:00
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Oksfordo universiteto profesoriaus Jan Zielonka knygos „Counter-revolution. Liberal Europe in Retreat” pristatymas

VU TSPMI kartu su British Council Lithuania kviečia į Oksfordo universiteto profesoriaus Jan Zielonka knygos „Counter-revolution. Liberal Europe in Retreat” pristatymą, kuris vyks 2019 m. balandžio 24 d., 18:30 val., 402 aud. Knygos pristatymas bus viešas, skirtas VU TSPMI studentams ir visuomenei.

Jan Zielonka yra Oksfordo universiteto Europos politikos profesorius. Jo pagrindinės tyrimų sritys yra Europos integracija ir dezintegracija, politinė geografija, lyginamoji politika ir demokratija, politinės ideologijos ir medija bei komunikacija.

Knyga „Counter-revolution. Liberal Europe in Retreat” profesorius Jan Zielonka siekia spręsti Europą kamuojančias ekonomines, socialines ir kultūrines problemas, pasiūlyti išeitį iš nerimą keliančios dabartinės situacijos.