2020-04-06 03:23:40
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Dr. Jeremy Sarkin paskaita „Should the responsibility to protect (R2P) be applied in Syria and North Korea?“

Ar atsakomybės ginti (angl. responsibility to protect, R2P) doktrina gali padėti išpręsti konfliktus Sirijoje ir Šiaurės Korėjoje? O gal ši doktrina kelia grėsmę valstybių suvereniteto principui? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus išgirsite profesoriaus dr. Jeremy Sarkin paskaitoje  „Should the responsibility to protect (R2P) be applied in Syria and North Korea?“, kuri vyks gegužės 21 d. 15:00 val. 304 aud.

Prof. J. Sarkin yra NOVA universiteto (Lisabona, Portugalija) viešintis profesorius, buvęs Jungtinių Tautų priverstinio asmenų dingimo darbo grupės pirmininkaujantis pranešėjas.