2020-01-25 19:35:19
2020-01-24 00:00:00

Mieli VU TSPMI bibliotekos lankytojai, nuo sausio 26 d. iki vasario 2 d. institute vyks Tarptautinė Žiemos mokykla, kurios metu bus apribotas naudojimasis Žiemos sodo skaitykla. Atsiprašome už nepatogumus.

Dr. Jeremy Sarkin paskaita „Should the responsibility to protect (R2P) be applied in Syria and North Korea?“

Ar atsakomybės ginti (angl. responsibility to protect, R2P) doktrina gali padėti išpręsti konfliktus Sirijoje ir Šiaurės Korėjoje? O gal ši doktrina kelia grėsmę valstybių suvereniteto principui? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus išgirsite profesoriaus dr. Jeremy Sarkin paskaitoje  „Should the responsibility to protect (R2P) be applied in Syria and North Korea?“, kuri vyks gegužės 21 d. 15:00 val. 304 aud.

Prof. J. Sarkin yra NOVA universiteto (Lisabona, Portugalija) viešintis profesorius, buvęs Jungtinių Tautų priverstinio asmenų dingimo darbo grupės pirmininkaujantis pranešėjas.