2020-04-06 03:23:17
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Ataskaitos apie politinę padėtį Baltijos jūros regione pristatymas

Konrado Adenauerio fondas (KAS) ir Baltijos vystymosi forumas (BDF) kartu su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu maloniai kviečia į ataskaitos apie politinę padėtį regione „Political State of the Region Report 2017: External Earthquakes, Internal Adaptation? Brexit, Trump and the Baltic Sea Region“ pristatymą ir diskusiją su Viešųjų reikalų instituto Varšuvoje vyriausiąja analitike dr. Agnieszka Łada (Lenkija) ir Baltijos vystymosi forumo vyriausiuoju patarėju, ambasadoriumi Peru Carlsenu (Danija).

Sveikinimo žodžius diskusijos pradžioje tars Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų direktorius prof. dr. Ramūnas Vilpišauskas ir Baltijos ir Skandinavijos šalių Konrado Adenauerio fondo atstovybių vadovė Elisabeth Bauer (Vokietija).

Renginys vyks anglų kalba.