Uždaryti
2020-04-06 01:56:24
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Andrey Zayakin paskaita

Kviečiame į dr. Andrey Zayakin paskaitą „Plagiarism and Pseudoscience in Russia: some Results of 7 Years of Observation by the Dissernet Project“.

Dr. Andrey Zayakin yra fizikos mokslų daktaras, šiuo metu duomenų žurnalistikos skyriaus redaktorius Novaya Gazeta žurnale. Ankščiau yra dirbęs Santiago de Compostela, Studi di Perugia ir Ludwigs-Maximillians universitetuose.

Dr. Andrey Zayakin apžvelgia rusų akademikų ir žurnalistų bendro projekto „Dissernet“ išvadas. „Dissernet“ yra skirtas surasti plagiatą disertacijose ir moksliniuose darbuose. Taip pat dr. Andrey Zayakin užsiima „PhD Mills“ sistemos ir būdų ją sustabdyti analize. „PhD Mills“ – institucija ar organizacija, suteikianti išsilavinimo laipsnius, kurie yra pagrįsti netinkamu ar prastesniu mokymu ir studentų įvertinimu. Dr. Andrey Zayakin taip pat pristato koreliacijas tarp plagiato, blogo mokslo ir pseudomokslo.

Paskaitoje dr. Andrey Zayakin pristatys savo tyrimo rezultatus apie plagiavimą ir pseudomokslą.

Paskaita vyks anglų kalba.

Paskaita vyks vasario 18d., 15:00 val., 302 aud.

Registracijos forma: https://forms.gle/ckc6ZxoXm5cQaVCD8