2021-06-23 09:14:43
2021-06-22 00:00:00

Pranešame, kad stojimas į Tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro studijų programą baigėsi. Į kitas magistro programas prašymus galite teikti iki birželio 30 d.

Paskaitą tema „Croatia’s EU Membership and South East Europe“ skaitys Kroatijos prezidentas J.E. prof. dr. Ivo Josipovič

Kovo 28 d., pirmadienį, 11.30 val. paskaitą tema „Croatia’s EU Membership and South East Europe“ skaitys Kroatijos prezidentas J.E. prof. dr. Ivo JOSIPOVIĆ.

Ivo Josipović – kompozitorius, teisininkas, politikas. Bakalauro studijas baigė Zagrebo muzikos akademijoje. Magistro laipsnį įgijo studijuodamas baudžiamojo proceso teisę. Zagrebo universitete apgynė daktaro disertaciją tema „Law on Arrest and Pre-trial Detention in Criminal Procedure Law“. Prieš tapdamas Kroatijos prezidentu, prof. dr. Ivo Josipović dėstė baudžiamojo proceso teisę, tarptautinę baudžiamąją teisę. Zagrebo muzikos akademijoje dėstė harmoniją. Prezidentas parašęs keletą knygų, 85 ekspertinius straipsnius Kroatijos ir užsienio moksliniuose žurnaluose bei 50 muzikinių kompozicijų.

Nepraleiskite unikalios progos išgirsti Kroatijos vadovo paskaitą!