„Horizontas 2020“: „Europos Sąjunga ir Rytų partnerystės šalys: vidaus ir išorės analizė bei strateginis įvertinimas“ (EU-STRAT)

Projekto vadovas
Ramūnas Vilpišauskas
Projekto trukmė
2016 05 01-2019 05 01
Finansuotojas
Europos Komisija

Projekto aprašymas

Projekto esminiai tikslai yra išsiaiškinti, kokiomis sąlygomis ES gali remti Rytų Partnerystės šalių pokyčius bei kokios strategijos ir įrankiai padėtų tai padaryti atsižvelgiant į vidines ir išorines regiono problemas. Projekto įgyvendimo laikotarpiu bus analizuojama, kodėl Europos Sąjungai vis dėlto nepavyko užtikrinti taikos, gerovės ir stabilumo Rytų kaimynystėje, ką būtų galima padaryti, siekiant sustiprinti ES pozicijas remiant politines ir ekonomines transformacijos Rytų partnerystės (RP) šalyse. Projekto rezultatai – tyrimo išvados – bus pateiktos Europos Komisijai.

Projektą ir jo rezultatus galite sekti internetiniame puspalyje www. eu-strat.eu , taip pat informaciją apie projekto rezultatus galite rasti projekto You tube kanale, Facebook ir Twitter tinkluose.

Dalyvaujančios institucijos

FREIE Universitaet Berlin, Universiteit Leiden, Fondation Maison des Sciences de L'Homme, Vilniaus universitetas, Ukraininan Institute for Public Policy, Universitaet St. Gallen, Osrodek Studiow Wschodnich Im. Marka Karpia, Europos socialiniai, teisiniai ir ekonominiai projektai, The School of Young Managers in Public Administration, Institutul Pentru Dezvoltare si Initiative Sociale „Viitorul“, The University of Birmingham