Teminės magistro studijų programų paskaitos: Naujasis šaltasis karas: informacinis frontas

Balandžio 26 dieną, 18:30 kviečiame visus, kuriems įdomu, ką ir kaip mokosi VU TSPMI magistro programos „Politika ir medijos“ studentai. Tai yra neeilinis šansas sudalyvauti atviroje magistro programos paskaitoje, susipažinti su Instituto studentais, pabendrauti su kurso dėstytoju bei įsitikinti, kad studijos VU TSPMI turėtų būti Jūsų pirmas pasirinkimas stojant!

Į teminę paskaitą kviečia „Politikos ir medijų“ magistrantūros studijų programos koordinatorius Nerijus Maliukevičius. Paskaitos tema: „Naujasis šaltasis karas: Informacinis frontas.“

Teminės paskaitos metu dr. Nerijus Maliukevičius papasakos apie šiuolaikinius informacinio karo būdus, trumpai pristatys „Politikos ir medijų“ studijų programą ir mielai atsakys į bet kokius kylančius klausimus.

Dr. Nerijus Maliukevičius yra VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas ir mokslo darbuotojas. Jo moksliniai interesai yra žiniasklaida ir politiniai konfliktai, informacinis karas bei Rusijos studijos. Institute jis dėsto “Tarpkultūrinės komunikacijos ir konfliktų valdymo” bei “Žiniasklaidos ir konfliktų” kursus magistro programos studentams.

Daugiau informacijos apie programą: https://goo.gl/hQi83y.