Studijų procesas be streso: misija įmanoma!
Vytas Neviera Visuals

Studijų procesas be streso: misija įmanoma!

Semestrui artėjant į pabaigą rašto darbai ir egzaminai ima reikalauti vis daugiau dėmesio. Ar jau pradėjai mokytis? O gal jau seniai mokaisi, bet manai, kad nespėji? Galbūt atrodo, kad streso tik daugėja bei su juo nesusitvarkai? Tuomet šis praktinis seminaras-eksperimentas – kaip tik Tau!

Registruokitės į praktinį seminarą čia.

Užsiėmimo metu sužinosite, kaip turėtų atrodyti jūsų dienotvarkė, kad ji padėtų palaikyti produktyvumą ir užkirstų kelią perdegimui bei išmoksite relaksacijos metodų, kurie padės, kai bus sunku atsipalaiduoti. Taip pat suprasite kaip mūsų mąstymas veikia streso reakcijas, ir išmėginsite mąstymo korekcijos metodus.

Studijų procesas neretai studentams sukelia stresą ir įtampą. Norint su ja susitvarkyti ir neprarasti produktyvumo, ne visada pakanka saulės už lango ir arbatos puodelio, todėl VU Studentų paslaugų ir karjeros skyrius kviečia dalyvauti seminare, skirtame įgyti įgūdžių, padėsiančių efektyviai susitvarkyti su įtampa, kylančia studijų metu.