Izraelio premjero B.Netanyahu pavaduotojo diplomatiniams klausimams Michael Oren paskaita apie Izraelio užsienio politiką

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kartu su Užsienio reikalų ministerija kviečia į Michael Oren paskaitą apie Izraelio užsienio politiką. Paskaita vyks kovo 17 d. (penktadienį), 10.00 val., VU TSPMI 402 aud.

Kovo 16-17 dienomis Lietuvoje viešės svečias iš Izraelio – Premjero B.Netanyahu pavaduotojas diplomatiniams klausimams, Kneseto nario ir buvęs Izraelio ambasadoriaus JAV Michael Oren. Viena iš vizito dalių – susitikimas-diskusija su VU TSPMI studentais. Diskusiją moderuos direktoriaus pavaduotoja studijoms doc. dr. Margarita Šešelgytė.

Micheal Oren  – istorikas, politikas ir diplomatas, buvęs vizituojantis profesorius Harvardo ir Jeilio universitetuose. Taip pat „New York Times“ bestselerių „Galia, tikėjimas ir fantazija“ („Powe, Faith and Fantasy“) ir „Šešios karo dienos: 1967 birželis ir modernių Vidurio Rytų konstravimas“ („Six Days of War: June 1967 and the Making of Modern Middle East“).

Kviečiame dalyvauti!