Dr. Taraso Kuzio paskaita „Western Writing and (Mis)understanding about Putin’s War Against Ukraine: The Good, the Bad, and The Ugly”

temp
Dr. Taras Kuzio

VU TSPMI kviečia į dr. Taraso Kuzio paskaitą „Western Writing and (Mis)understanding about Putin’s War Against Ukraine: The Good, the Bad, and The Ugly”. Paskaitoje bus pristatoma naujoji autoriaus knyga „Putin’s War Against Ukraine. Revolution, Nationalism, and Crime” (2017). Susitikimas vyks spalio 3 d., 17:30 val., 402 aud.

Tarasas Kuzio yra Vašingtono Johns Hopkins universiteto Transatlantinių santykių centro tyrėjas. Svečio moksliniai interesai apima pokomunistinės erdvės politiką, demokratizacijos procesus, demokratines revoliucijas, nacionalizmą ir Europos studijas. Renginio metu T. Kuzio pristatys paskutinius savo tyrimus ir naujausią knygą apie karą Ukrainoje.

Dr. Kuzio baigė ekonomikos studijas Sasekso universitete, Sovietų sąjungos ir Rytų Europos regiono studijas Londono universitete, o daktaro laipsnį gavo po studijų Birmingemo universitete. Svečias yra 12 akademinių žurnalų redakcinių kolegijų narys, 99 mokslinių straipsnių autorius, 16 knygų bendraautorius ar autorius, tarp jų naujausi jo darbai Putin’s War Against Ukraine. Revolution, Nationalism, and Crime (2017) ir (kartu su Paul D’Anieri) The Sources of Russia’s Great Power Politics: Ukraine and the Challenge to the European Order (2018).

Naudingos nuorodos