Rugsėjo 20 d. VU TSPMI vyko White House Writers Group vadovo, buvusio JAV prezidento Ronald Reagan kalbų rašytojo Clark S. Judge paskaita “Leadership in Contemporary International Politics: How Leaders Communicate?”

Clark S. Judge sukūrė ne vieną frazę, nuskambėjusią iš JAV lyderių lūpų. Dabar jis – verslo korporacijų strateginės komunikacijos patarėjas, idėjų ir įkvėpimo vis dar besisemiantis iš didžiosios politikos.

Clark S. Judge – Baltųjų Rūmų rašytojų grupės įkūrėjas ir vykdantysis direktorius, taip pat nuomonių žurnalistas. Prieš tai pranešėjas dirbo Ronald Reagan kalbų rašytoju.

Būdamas Baltųjų Rūmų rašytojų grupės vykdančiuoju direktoriumi jis dirbo su didžiausiomis pasaulio korporacijomis bei padėjo joms komunikuoti tiek Jungtinėse Amerikos Valstijose, tiek kitose pasaulio vietose. Jis nekart rašė televizines ir išankstinių rinkimų kalbas politikos lyderiams. Yra teikęs komunikacinio konsultavimo paslaugas JAV Aukščiausiajam teismui.

Eidamas kalbų rašytojo pareigas Ronald Reagan komandoje bei vice-prezidento George Bush kadencijoje Clark S. Judge dirbo 1988 Maskvos suvažiavimo kalbų rašymo komandoje. Tais pačiais metais vadovavo Toronto ekonominio suvažiavimo kalbų rašymo grupei ir prisidėjo formuojant Baltųjų Rūmų pozicijas per 1988 metų rinkimus.

Clark S. Judge kaip nuomonės žurnalistas dažnai rašo tokiomis temomis kaip JAV politika, tarptautinė finansų krizė, sveikatos apsaugos reforma, JAV kaip valstybė ir globali ekonomika, globalaus saugumo klausimais. Įvairios publikacijos šiomis ir kitomis temomis buvo spausdinamos Wall Street žurnale, Financial Times, NYTimes.com, USNews.com, Policy Review, National Review Online and Claremont Review of Books. Iš jo interviu ėmė tokie kanalai kaip CBS, ABC, NBC, Fox News, CNN, Bloomberg, CNBC ir BBC.