Atvira paskaita „ES aktualijos ir raidos scenarijai“

Gegužės 15 dieną, 18:30 val. kviečiame visus, kuriems įdomu, ką ir kaip mokosi VU TSPMI Europos studijų magistro programos studentai. Tai yra neeilinis šansas sudalyvauti atviroje magistro programos paskaitoje, susipažinti su Instituto studentais, pabendrauti su kursų dėstytojais bei įsitikinti, kad studijos VU TSPMI turėtų būti Jūsų pirmas pasirinkimas stojant!

Į teminę paskaitą kviečia Europos studijų magistrantūros studijų programos koordinatorius prof. Gediminas Vitkus. Paskaitos tema: „ES aktualijos ir raidos scenarijai“. Teminės paskaitos metu prof. Gediminas Vitkus, kartu su instituto dėstytojais Vytautu Kuokščiu ir Ieva Giedraityte bei Europos Parlamento biuro Lietuvoje atstovu Robertu Pogoreliu aptars esmines problemas, su kuriomis šiuo metu susiduria Europos sąjunga bei potencialius organizacijos raidos scenarijus.

Prof. Gediminas Vitkus yra VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas ir mokslo darbuotojas. Jo moksliniai interesai yra Europos studijos ir tarptautiniai santykiai. Institute jis dėsto Europos integracijos kursus bakalauro bei magistro programų studentams bei Mažųjų valstybių studijų kursą magistrantams.

Daugiau informacijos apie programą rasite nuorodoje.

Naudingos nuorodos