2020-03-28 14:52:36
2020-03-16 00:00:00

Karantino laikotarpiu: Fizinis patekimas į VU biblioteką (centrinė biblioteka, MKIC, fakultetų skaityklos) yra negalimas. Delspinigiai karantino laikotarpiu nebus skaičiuojami – pasilaikykite knygas. Naudokimės el. ištekliais.
Visais klausimais prašome kreiptis el. paštu infostalas@mb.vu.lt (į užklausas atsakome darbo dienomis nuo 8 iki 22 val.)

2020-03-28 14:52:36
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Projekto aprašymas

Projekto tikslas - per tarptautinį mobilumą stiprinti mokslininko akademinę kompetenciją. Šiuo projektu suteikiama galimybė dalyvauti tarptautiniame akademiniame tinkle bei įsitraukti į tarptautines akademines diskusijas (politikos mokslų ir sienų studijų disciplinose), tai yra jis leistų spręsti finansinių išteklių trūkumo problemą, dėl kurios akademinis mobilumas tampa ribotas. Pagal projektą dalyvaujama tarptautinėje akademinėje konferncijoje, kurią organizuoja tarpatutinė akademinė asociacija "Association for Borderlands Studies" - pagrindinė sienų ir pasienio tyrimų problematika užsiimančius mokslinininkus vienijanti asociacija.