VU TSPMI studentės laimėjo finansavimą moksliniams projektams

Džiaugiamės, jog trys VU TSPMI studentės – Rasa Bortkevičiūtė, Viktorija Gailiūtė ir Simona Vapsvaitė –  laimėjo studentų mokslinių tyrimų projektų finansavimą, skirtą mokslinių gebėjimų ugdymui.

Kviečiame susipažinti su projektais:

Platesnę informaciją apie projektus galite rasti čia:

Rasos Bortkevičiūtės tyrimas „Saulėlydžio komisijų rekomendacijų poveikis Lietuvos viešojo valdymo politikai 1999-2016 m.

Viktorijos Gailiūtės tyrimas „Mobilumo programų įtaka asmens politiniams įsitikinimams”

Simonos Vapsvaitės tyrimas „Karinių-strateginių užduočių įgyvendinimas Lietuvos reguliariųjų karinių pajėgų taktiniuose vienetuose”

Projektų finansavimo šaltinis – Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonė „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“.