2019-04-21 11:32:18
2019-04-19 10:31:55

Primename, kad antrąją Šv. Velykų dieną (balandžio 22 d.) VU TSPMI biblioteka nedirbs. Balandžio 23 d. biblioteka dirbs įprastu laiku.

VU TSPMI studentės laimėjo finansavimą moksliniams projektams

Džiaugiamės, jog trys VU TSPMI studentės – Rasa Bortkevičiūtė, Viktorija Gailiūtė ir Simona Vapsvaitė –  laimėjo studentų mokslinių tyrimų projektų finansavimą, skirtą mokslinių gebėjimų ugdymui.

Kviečiame susipažinti su projektais:

Platesnę informaciją apie projektus galite rasti čia:

Rasos Bortkevičiūtės tyrimas „Saulėlydžio komisijų rekomendacijų poveikis Lietuvos viešojo valdymo politikai 1999-2016 m.

Viktorijos Gailiūtės tyrimas „Mobilumo programų įtaka asmens politiniams įsitikinimams“

Simonos Vapsvaitės tyrimas „Karinių-strateginių užduočių įgyvendinimas Lietuvos reguliariųjų karinių pajėgų taktiniuose vienetuose“

Projektų finansavimo šaltinis – Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.3.3-LMT-K-712 priemonė „Mokslininkų, kitų tyrėjų, studentų mokslinės kompetencijos ugdymas per praktinę mokslinę veiklą“.