VU TSPMI nemiega! Rinkimų naktis 2016

Spalio 9 dieną VU TSPMI – rinkimų rezultatų laukimas ir aptarimas kartu su politologais ir kitais įtakingais visuomenės autoritetais. Rinkimai – vienas svarbiausių politinio ciklo įvykių, kuriuos jau tradiciškai stebėsime akylai ir dėmesingai. Iš Instituto gyvai transliuos kilnojama LRT studija su vedėja Nemira Pumprickaite ir Edmundu Jakilaičiu, vakaro programą ves politologas Linas Kojala. Kaip ir dera, būsime rinkiminių naujienų ir jų vertinimo centre. Vakaras atviras visiems norintiems.

TSPMI naktyje dalyvauja: Instituto politologai – doktorantas Marijuš Antonovič, doc. dr. Mažvydas Jastramskis, dr. Ieva Petronytė, prof. Ainė Ramonaitė, prof. dr. Ramūnas Vilpišauskas ir ISM politologas doc. dr. Vincentas Vobolevičius, svečiai: “VRP Hill+Knowlton Strategies” valdybos narys ir VU TSPMI globėjas Mykolas Katkus, žurnalistai Rimvydas Valatka ir Viktorija Mickutė, Pramoninkų konfederacijos prezidentas, VU TSPMI Globėjų tarybos narys Robertas Dargis bei pilietinės iniciatyvos „Baltosios pirštinės“, „Man ne Dzin”, „Žinau, ką renku“ ir dar daug kitų nepaminėtų svečių.

Vakaro programoje taip pat – rinkiminis totalizatorius, karščiausių reakcijų socialiniuose tinkluose apžvalga, specialus protmūšis, rinkiminės kampanijos video reklamos, žaidimai.

Renginį galėsite taip pat stebėti internete – mūsų kanaluose arba Delfi TV. Durys atsidaro 20:30 Eteris prasideda 21 val.