VU TSPMI Alumni draugijos stipendija 2018-2019 m.m.

VU TSPMI Alumni draugija 2018 m. rudenį skelbs konkursą antrajai Alumni stipendijai gauti. Draugijos Tarybos sprendimu, stipendijos dydis kaip ir pirmaisiais metais – 1000 eurų. Į Alumni stipendiją gali pretenduoti TSPMI 2-4 bakalauro kurso studentai, demonstruojantys lyderystę akademinėje, pilietinėje ar socialinėje veikloje bei pasižymintys aukštais studijų rezultatais. Pirmąją Alumni stipendiją 2017-2018 m.m. laimėjo trečiakursė Augustė Dudutytė.

Stipendiją finansuoja VU TSPMI Alumni draugijos stipendijų fondas, kurį VU TSPMI Alumni draugija, bendradarbiaudama su VU TSPMI administracija ir VU SA TSPMI, įsteigė 2017 m. vasario 7 d. Šio fondo lėšomis tikimės paskatinti VU TSPMI studentus siekti aukščiausio lygio akademinių rezultatų ir tapti įkvepiančiais lyderiais savo bendruomenėje.