VU TSPMI Alumni draugijos pirmoji Alumni stipendija skiriama trečiakursei Augustei Dudutytei
Asmeninio archyvo nuotrauka

Džiugi žinia: VU TSPMI Alumni draugijos pirmoji Alumni stipendija skiriama VU TSPMI trečiakursei Augustei Dudutytei.

Augustė, kaip World Merit organizacijos narė bei programų Merit360 ir Unleash dalyvė, 2016/2017 m. m. buvo išskirtinai aktyvi į darnų vystymąsi nukreiptoje tarptautinėje jaunimo veikloje. Tuo pačiu metu ji demonstravo iniciatyvumą įgyvendindama naujas idėjas kaip VU SA TSPMI žmogiškųjų išteklių srities koordinatorė, savanoriaudama vaikų stovykloje „Lietuvos Atgaja“ bei prisidėdama prie akcijos „Darom 2017“ koordinavimo. Ir, žinoma, puikiai mokėsi.

VU TSPMI alumnai sveikina pirmąją stipendininkę ir tikisi, kad kasmetinė Alumni stipendija įkvėps VU TSPMI studentus ne tik siekti kuo aukštesnių studijų rezultatų, bet ir imtis akademinės, pilietinės ar socialinės lyderystės Instituto, Lietuvos ir net globaliu mastu.

Apie stipendiją:

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Alumni draugija, bendradarbiaudama su VU TSPMI administracija ir Vilniaus universiteto Studentų atstovybe Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, 2017 m. vasario 7 d. įsteigė VU TSPMI Alumni draugijos stipendijų fondą. Šio fondo lėšomis VU TSPMI alumnai tikisi paskatinti VU TSPMI studentus siekti aukščiausio lygio akademinių rezultatų bei tapti įkvepiančiais lyderiais savo bendruomenėje. Stipendijų fondas prisideda prie VU TSPMI misijos „Ugdyti kuriantį elitą Lietuvai ir pasauliui“ įgyvendinimo bei akademinės laisvės, pagarbos ir atsakomybės Institute puoselėjimo. Stipendija skiriama VU TSPMI 2-4 bakalauro programos studentams, kurie pasiekia aukštų mokymosi rezultatų, imasi lyderystės ir savo idėjomis bei darbais aktyviai įsitraukia į akademines, pilietines ar socialines veiklas.