VU TSPMI Alumni draugijos antroji Alumni stipendija įteikta ketvirtakursei Lukai Marijai Urbonaitei

VU TSPMI alumnai sveikina jau antrąją stipendininkę, kuria šiemet tapo Instituto ketvirtakursė Luka Marija Urbonaitė. Stipendija jai skirta už tai, kad ne tik puikiai mokosi, bet ir imasi akademinės, pilietinės ir socialinės lyderystės tiek Lietuvos, tiek globaliu mastu.

Luka Marija, būdama tarptautinės organizacijos „World Merit“ globalios lėšų rinkimo komandos narė, prisidėjo prie JT darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimo bei sėmėsi diplomatinės patirties atlikdama praktiką Lietuvos misijoje prie JT. Lietuvoje aktyviai dalyvavo visuomeninės organizacijos „Baltosios pirštinės“ veikloje, prisidėjo prie mokslinių darbų rengimo, duomenų rinkimo ir analizės. Yra prisijungusi prie „Sąžiningumo mokyklų tinklo“ ambasadorių komandos, kuri susitinka su moksleiviais, dalijasi savo patirtimi, diskutuoja apie sąžiningumo svarbą bei platesnes implikacijas visuomenei.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Alumni draugija, bendradarbiaudama su VU TSPMI administracija ir Vilniaus universiteto Studentų atstovybe Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, 2017 m. vasario 7 d. įsteigė VU TSPMI Alumni draugijos stipendijų fondą. Šio fondo lėšomis VU TSPMI alumnai tikisi paskatinti VU TSPMI studentus siekti aukščiausio lygio akademinių rezultatų bei tapti įkvepiančiais lyderiais savo bendruomenėje. Stipendijų fondas prisideda prie VU TSPMI misijos „Ugdyti kuriantį elitą Lietuvai ir pasauliui“ įgyvendinimo bei akademinės laisvės, pagarbos ir atsakomybės Institute puoselėjimo. Stipendija skiriama VU TSPMI 2-4 bakalauro programos studentams, kurie pasiekia aukštų mokymosi rezultatų, imasi lyderystės ir savo idėjomis bei darbais aktyviai įsitraukia į akademines, pilietines ar socialines veiklas.