VU TSPMI – 25 metai įkvėpimo! Specialus gimtadienio leidinys

2017 metų vasario 7 d. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas švęs 25-ąjį gimtadienį. Prieš 25 metus kartu su Instituto įkūrimu buvo pradėta ir nauja, moderni ir įkvepianti politikos mokslų disciplina. Visą šį laiką VU TSPMI siekia ne tik aukščiausios kokybės studijų bei mokslinių tyrimų, bet ir savo studentus bei partnerius įkvėpti, paskatinti kritiškai susimąstyti ir, žinoma, veikti. Visa savaitė, vasario 6-10 dienomis, Institute bus šventinė, o jos pagrindinė idėja yra pasidžiaugti instituto bendruomene, ir jos įkvepiančiais darbais. Šventės šūkis – „25 metai įkvėpimo“. Mes švęsime tai, kad 25-erius metus su įkvėpimu kurdami save, taip pat kuriame Lietuvą ir pasaulį.

Šia ypatinga proga norime pasidalinti su jumis specialiu mūsų gimtadieniui skirtu leidiniu, kuriame rasite:

šventinės savaitės programą;
trumpus mūsų bendruomenės narių pristatymus;
interviu su VU TSPMI kūrėju ir pirmuoju direktoriumi prof. Egidijumi Kūriu.

Leidinį galite pavartyti čia: