Rinkiminės TS – LKD ekonominės programos pristatymas

VU TSPMI pradeda Lietuvos svarbiausių politinių partijų rinkiminių programų pristatymo ir komentavimo ciklą. Balandžio 20 d., trečiadienį,12 val. 402 aud. TS-LKD lyderis, europarlamentaras Gabrielius Landsbergis bei Seimo narys Dainius Kreivys pristatys vieną pagrindinių TS-LKD 2016 m. Seimo rinkimų programos dalių ekonomikos srityje „Naują planą Lietuvai“. Programos siūlymus komentuos VU TSPMI politologai.

„Sekdama sėkmingais Izraelio ir Airijos valstybių suklestėjimo pavyzdžiais, TS-LKD parengė ambicingą sprendimų programą. Ekonominis ir socialinis Lietuvos atsilikimas gali būti įveiktas taip pat sėkmingai, kaip ir ankstesni valstybės strateginiai uždaviniai – integracija į ES, NATO bei energetinės nepriklausomybės siekis“ – žada G. Landsbergis.

Ar tikrai partijos ambicijos yra pagrįstos ir realiai įgyvendinamos – į šiuos ir kitus klausimus sieks atsakyti TSPMI politologai. „Matydami būtinybę plačiau visuomenei pristatyti partijų politines programas, kviečiame partijas pradėti pristatymus mūsų Institute – simboliškai – vienoje politiškai ir pilietiškai aktyviausių šalies institucijų“ – teigia VU TSPMI direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas.

Renginio trukmė – 1,5 val.

Susijusi informacija

TS - LKD ekonominė programa