2018-09-19 21:50:27
2018-09-06 00:00:00

Informacija dėl praktikos 4 kurso studentams!

Susitikimas su M. Šešelgyte vyks rugsėjo 14 d. 9.45 206 aud.

Susitikimas su A. Jankausku vyks rugsėjo 14 d. 9.00 119 aud.

Susitikimas su T. Janeliūnu vyks rugsėjo 21 d. 9.45 202 aud.

Susitikimas su J. Ulinskaite vyks rugsėjo 10 d., 18.30 402 aud.

Rinkiminės TS – LKD ekonominės programos pristatymas

VU TSPMI pradeda Lietuvos svarbiausių politinių partijų rinkiminių programų pristatymo ir komentavimo ciklą. Balandžio 20 d., trečiadienį,12 val. 402 aud. TS-LKD lyderis, europarlamentaras Gabrielius Landsbergis bei Seimo narys Dainius Kreivys pristatys vieną pagrindinių TS-LKD 2016 m. Seimo rinkimų programos dalių ekonomikos srityje „Naują planą Lietuvai“. Programos siūlymus komentuos VU TSPMI politologai.

„Sekdama sėkmingais Izraelio ir Airijos valstybių suklestėjimo pavyzdžiais, TS-LKD parengė ambicingą sprendimų programą. Ekonominis ir socialinis Lietuvos atsilikimas gali būti įveiktas taip pat sėkmingai, kaip ir ankstesni valstybės strateginiai uždaviniai – integracija į ES, NATO bei energetinės nepriklausomybės siekis“ – žada G. Landsbergis.

Ar tikrai partijos ambicijos yra pagrįstos ir realiai įgyvendinamos – į šiuos ir kitus klausimus sieks atsakyti TSPMI politologai. „Matydami būtinybę plačiau visuomenei pristatyti partijų politines programas, kviečiame partijas pradėti pristatymus mūsų Institute – simboliškai – vienoje politiškai ir pilietiškai aktyviausių šalies institucijų“ – teigia VU TSPMI direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas.

Renginio trukmė – 1,5 val.

Susijusi informacija

TS - LKD ekonominė programa