Pakartotiniai VU TSPMI Tarybos rinkimai

Pakartotiniai rinkimai vyks birželio 10 d., 8:30-16:30 val., VU TSPMI, 207 kab.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) rinkimų komisija informuoja, jog prasideda pakartotiniai rinkimai į VU TSPMI Tarybą.

Remiantis VU TSPMI nuostatų 16 punktu, Tarybą sudaro 19 narių, iš kurių:

• penki Institute dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys docentai ir (ar) vyresnieji mokslo darbuotojai.

Birželio 3 d. vykusiuose VU TSPMI Tarybos rinkimuose buvo išrinkti keturi docentai ir (ar) vyresnieji mokslo darbuotojai, o du kandidatai – Liutauras Gudžinskas ir Deividas Šlekys – surinko vienodą balsų skaičių. Dėl to skelbiami pakartoniai rinkimai Tarybos nario vietai užimti. Rinkimuose dalyvaus kandidatai, surinkę vienodą balsų skaičių.

Pakartotiniai rinkimai į VU TSPMI Tarybą vyks birželio 10 d., VU TSPMI, Vokiečių g. 10, 207 kab.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimų tvarkos aprašu. Rinkimus vykdys instituto rinkimų komisija – Jolanta Damauskienė (pirmininkė), Viktorija Gailiūtė ir Vygailė Vilčiauskaitė (studentų atstovė).