2018-09-19 12:42:04
2018-09-06 00:00:00

Informacija dėl praktikos 4 kurso studentams!

Susitikimas su M. Šešelgyte vyks rugsėjo 14 d. 9.45 206 aud.

Susitikimas su A. Jankausku vyks rugsėjo 14 d. 9.00 119 aud.

Susitikimas su T. Janeliūnu vyks rugsėjo 21 d. 9.45 202 aud.

Susitikimas su J. Ulinskaite vyks rugsėjo 10 d., 18.30 402 aud.

Informacija dėl baigiamųjų darbų vadovų pasirinkimo

Svarbi informacija trečiakursiams bakalaurams ir pirmakursiams magistrams!

Informuojame, kad paskelbti potencialių baigiamųjų darbų vadovų sąrašai ir preliminarios tyrimų sritys, kuriomis jie paprastai vadovauja. Vadovų ir laisvų vietų sąrašą galite rasti prisegtame dokumente.

Jei dar to nepadarėte, iki birželio 1 d. turite susitarti su konkrečiu vadovu dėl vadovavimo ir apie tai informuoti Justiną Dementavičių (bakalauro studentams) (el. paštas justinas.dementavicius@tspmi.vu.lt) bei Liną Strupinskienę (magistrantūros studentams) (el. paštas lina.strupinskiene@tspmi.vu.lt).

Jei nepavyktų rasti vadovo, būtinai kreipkitės pagalbos ir nelaukdami paskutinės gegužės dienos parašykite Justinui Dementavičiui ar Linai Strupinskienei, nurodydami preliminarią temą. Jie jums padės surasti, kas galėtų darbui vadovauti.

Susijusi informacija

Vadovų sąrašai