Harvardo universiteto profesoriaus Peter A. Hall paskaita „The Roots of the New Populism and its Implications for Democratic Politics”

temp
Prof. Peter A. Hall

Vilniaus universiteto Tarptautinių sankykių ir politikos mokslų institutas kviečia į Harvardo universiteto profesoriaus, vieno žymiausių šiuolaikinės lyginamosios politinės ekonomijos tyrinėtojų Peter A. Hall paskaitą „The Roots of the New Populism and its Implications for Democratic Politics”.

Paskaita vyks gegužės 23 d. 11:30 402 aud. Renginio kalba – anglų.

Paskaitoje svečias kalbės apie šiuo metu iškilusią populizmo bangą šalyse, turinčiose senas demokratines tradicijas. Remdamasis paskutiniaisiais savo darbais sėkmingų visuomenių ir socialinio atsparumo (social resilience) tematika, profesorius aptarts JAV prezidento rinkimus, Brexit referendumą, rinkimus Nyderlanduose ir Prancūzijoje bei artėjančius Vokietijos parlamento rinkimus.

Peter A. Hall vienas arba kartu su bendraautoriais paskelbė daug svarbių tekstų, kuriuose gilinamasi į tai, kaip politinės institucijos ir idėjos veikia dabartinę kapitalizmo raidą. Instituto svečias yra „Kapitalizmo įvairovės“ ir „Sėkmingų visuomenių” teorinių perspektyvų pradininkas, įnešęs svarų indėlį į naujojo institucionalizmo metodologinės paradigmos plėtrą, taip pat paskelbęs reikšmingų darbų, analizuojančių strategines Europos integracijos problemas.

Daugiau apie svečią skaitykite čia

Informacija apie renginį Facebook paskyroje.