2018-09-19 14:08:31
2018-09-06 00:00:00

Informacija dėl praktikos 4 kurso studentams!

Susitikimas su M. Šešelgyte vyks rugsėjo 14 d. 9.45 206 aud.

Susitikimas su A. Jankausku vyks rugsėjo 14 d. 9.00 119 aud.

Susitikimas su T. Janeliūnu vyks rugsėjo 21 d. 9.45 202 aud.

Susitikimas su J. Ulinskaite vyks rugsėjo 10 d., 18.30 402 aud.

Diskusija apie doc. dr. Konstantino Andrijausko monografiją „Kinijos, Indijos ir Rusijos susidūrimas Eurazijos civilizacinėse erdvėse“

temp
K. Andrijausko monografija „Kinijos, Indijos ir Rusijos susidūrimas Eurazijos civilizacinėse erdvėse"

Gegužės 24 d., 17:00 val., 402 aud. vyks VU TSPMI lektoriaus doc. Konstantino Andrijausko monografijos „Kinijos, Indijos ir Rusijos susidūrimas Eurazijos civilizacinėse erdvėse“ pristatymas ir diskusija. Diskusijoje dalyvaus prof. Audrius Beinorius, prof. Tomas Janeliūnas, doc. Naglis Kardelis ir doc. Konstantinas Andrijauskas (autorius).

Pristatoma monografija yra pirmoji Lietuvoje bei tarptautiniu atžvilgiu kokybiškai nauja dabartiniams Kinijos, Indijos ir Rusijos tarpusavio santykiams, jų viršvalstybinėms regioninėms tapatybėms bei užsienio politikos savo kaimynystėje įgyvendinimui skirta mokslinė studija. Tokia trijų didžiųjų Eurazijos valstybių eilės tvarka yra neatsitiktinė, ir šio sprendimo motyvai bus detaliau atskleidžiami diskusijos metu. Šis, autoriaus teigimu, labai asmeninis tarpdisciplininės prigimties veikalas pirmiausia turėtų dominti tuos, kurie nori geriau suprasti dabartinius ekonominės ir politinės galios persislinkimo į Rytus procesus, apimančius tebesitęsiančius daugialypius Indijos iškilimo, Rusijos kategoriškos elgsenos bei ypač Kinijos tapsmo potencialia supervalstybe procesus.

Knygos leidimą finansavo Lietuvos mokslo taryba (Paraiška LEI-15066)