Darbo tarybos rinkimai Vilniaus universitete

TSPMI rinkėjų balsavimo vieta:

Informuojame, jog Darbo tarybos rinkimų komisija patvirtino kandidatų į Vilniaus universiteto darbo tarybą sąrašą, su kuriuo galite susipažinti rinkimai.vu.lt puslapyje (informacija apie kandidatus nuolat pildoma).

Rinkimai vyks šių metų vasario 26-28 dienomis.

Balsavimo vietos ir joms priskirti rinkėjų sąrašai bus paskelbti artimiausiu metu taip pat rinkimai.vu.lt puslapyje. TSPMI rinkėjų balsavimo vieta: Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Vokiečių g. 10, 207 kabinetas.

Darbo taryba yra nepriklausomas, visiems darbuotojams atstovaujantis organas, kurio nariai yra renkami iš darbuotojų tarpo. Pagrindinės darbo tarybos funkcijos, kaip tai numato Lietuvos Respublikos darbo kodeksas – dalyvauti darbdavio informavimo ir konsultavimo procedūrose, susijusiose su darbo, socialinėmis ir kitomis darbuotojams aktualiomis sąlygomis.

Kviečiame aktyviai domėtis ir laukiame rinkimuose!