2020-03-28 14:30:13
2020-03-16 00:00:00

Karantino laikotarpiu: Fizinis patekimas į VU biblioteką (centrinė biblioteka, MKIC, fakultetų skaityklos) yra negalimas. Delspinigiai karantino laikotarpiu nebus skaičiuojami – pasilaikykite knygas. Naudokimės el. ištekliais.
Visais klausimais prašome kreiptis el. paštu infostalas@mb.vu.lt (į užklausas atsakome darbo dienomis nuo 8 iki 22 val.)

2020-03-28 14:30:13
2020-03-12 00:00:00

Pagal VU sprendimą kontaktinis studijų procesas stabdomas iki balandžio 13 d. imtinai. Prašome sekti informaciją per VU TSPMI Facebook paskyrą ir tikrintis universiteto el. paštus bei E-mokymų sistemą.

Daugiau informacijos rasite čia

Bibliotekos veikimas ir gyvenimas bendrabučiuose

Dalinamės svarbia informacija apie bibliotekos veikimą bei gyvenimą bendrabučiuose.

VU TSPMI biblioteka nebeteikia funkcijos užsisakyti knygas iš anksto – tai daroma tik Centrinių rūmų bibliotekoje, kurioje veikia saugyklos. Vis dėlto, norėdami iš anksto rezervuoti knygas, galite tai padaryti parašydami el. paštu ingrida.masalskyte@mb.vu.lt arba paskambinę telefonu 8 (5) 219 31 51 ir nurodydami norimas pasiskolinti knygas. Atvykę į biblioteką galėsite pasiimti jums paruoštas knygas.

Primename, jog bendrabučiuose Lietuvos ir užsienio studentams privalu griežtai laikytis vidaus taisyklių, susilaikyti nuo kelionių į užsienį, kontakto su asmenimis, kurie buvo išvykę iš Lietuvos arba grįžę neišlaikė 14 dienų karantino. Studentams, grįžusiems iš universitetų užsienyje, privaloma 14 dienų gyventi karantino sąlygomis namuose, bendrauti ir mokytis nuotoliniu būdu. Tik praėjus 14 dienų galima apsilankyti universiteto bendrabučiuose.