Atlikta pirmoji išsami VU TSPMI alumnų apklausa: rezultatai

VU TSPMI Alumni draugija atliko studijas Institute baigusių alumnų apklausą. Domėtasi, ką alumnai mano apie studijas, kaip jiems sekasi darbo rinkoje, kaip jie vertina bendruomeninę patirtį Institute, kokie jų pasiekimai. Informacija bus naudojama tobulinant studijų procesus, Instituto bakalauro ir magistro programas, palaikant ryšį su alumnais, kviečiant juos prisijungti prie alumnų draugijos veiklos. Apklausoje dalyvavo 512 asmenų, t. y. maždaug 23 proc. visų TSPMI alumnų.

Anot TSPMI Alumni draugijos valdybos pirmininkės Dovilės Jonavičienės, kuo geriau suprasime, kaip alumnams sekėsi po baigimo, kur jie nuėjo dirbti, kokią ekspertizę turi, tuo bus lengviau pasiūlyti aktualias veiklas alumnų draugijos kontekste ir tuo bus aiškiau Institutui, kokias studijas siūlyti, kokių įgūdžių mokyti, kokias esamas studijų programų spragas užpildyti. Tai pirmoji tokia išsami TSPMI alumnų apklausa. Pirmasis bandymas, tačiau mažesnės apimties, buvo 2011m. Instituto administracijos kartu su studentais atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 162 alumnai.

Siūlome susipažinti su apklausos rezultatais čia.

Apklausos klausimyną rengė TSPMI alumnai Dovilė Jonavičienė, Ieva Giedraitytė, Vilius Mačkinis, Ieva Petronytė, Ainė Ramonaitė, Lina Strupinskienė, Inga Vinogradnaitė ir Egidijus Barcevičius. Apklausos vykdymąparėmė – Viešosios politikos ir vadybos institutas (www.ppmi.lt). Apklausos laikas – 2016 m. vasario – balandžio mėn. Forma – internetinė, siunčiant kvietimus el. paštu. Iš viso išsiųsta virš 1500 kvietimų dalyvauti apklausoje.

Susijusi informacija

TSPMI alumnu apklausa 2016