TSPMI.VU.LT - naujienos http://www.tspmi.vu.lt/ Priėmimo procedūros ir egzaminų/pokalbių datos VU TSPMI magistro programose Mon, 19 Jun 2017 09:51:00 +0300 http://www.tspmi.vu.lt/lt/naujienos/instituto-naujienos/priemimo-proceduros-ir-egzaminupokalbiu-datos-vu-tspmi-magistro-programose-1237 Informaciją apie priėmimo procedūras ir egzaminų/pokalbių datas VU TSPMI magistro programose rasite ČIA

...]]>
VU TSPMI direktoriaus sveikinimas 2017 m. laidos absolventams Fri, 16 Jun 2017 15:14:00 +0300 http://www.tspmi.vu.lt/lt/naujienos/instituto-naujienos/vu-tspmi-direktoriaus-prof-ramuno-vilpisausko-sveikinimas-2017-m-absolventams-1236 Nuoširdžiai džiaugiuosi galėdamas pasveikinti mūsų 2017 m. laidos absolventus, sėkmingai baigusius bakalauro ir magistro studijas VU TSPMI. Džiaugiuosi, kad galite pasakyti „aš tai padariau“, nes šiame gyvenimo etape dar turite galimybę vertinti savo darbus ir laiką pagal gana aiškiai apibrėžtus terminus.  Ateityje tokio apibrėžtumo bus mažiau. O tai reiškia, kad turėsite nuolat pasverti, kaip panaudoti tą ribotą ir dėl to brangų savo laiką, siekdami to, kas jums svarbu. Ir, tikiuosi, kad jums siekiant savo tikslų, kurie bus patys įvairiausi – kai kam galbūt pirmiausia pailsėti, pakeliauti, ar tiesiog kurį laiką negalvoti, ką daryti toliau, kitiems iš karto imtis naujų darbų, tęsti jau pradėtus, savanoriauti ar neapsiriboti bakalauro studijomis ir imtis magistro (stojamieji jau kitą savaitę:) ) – taigi, ką bedarytume, tikiuosi, kad tos žinios ir įgūdžiai, patirtys ir žmogiški ryšiai, kuriuos įgijote institute, suteiks jums pasitikėjimo ir drąsos.

Todėl sveikindamas jus šios gražios šventės proga, noriu palinkėti jums ...]]> Diplomų įteikimas VU TSPMI absolventams Wed, 07 Jun 2017 09:08:00 +0300 http://www.tspmi.vu.lt/lt/naujienos/instituto-naujienos/diplomu-iteikimas-vu-tspmi-absolventams-1235 Birželio 16 d., penktadienį, 10:00 val. iškilmingoje ceremonijoje bus įteikti VU TSPMI bakalauro ir magistro diplomai. Įteikimas vyks Šv. Jonų bažnyčioje. Ateikite pasveikinti!

Diplomų teikimo ceremonijoje dalyvaus ir susirinkusius sveikins Rektorato ir Instituto atstovai bei garbingi svečiai.

Studijuodami VU TSPMI, studentai įgijo politikos mokslų kvalifikaciją, sėkmingai atliko praktiką valstybės institucijose, parašė ir apgynė baigiamuosius darbus aktualiomis politikos mokslų bei Lietuvos politinio gyvenimo temomis.
VU TSPMI suteikta kvalifikacija leis absolventams sėkmingai taikyti įgytas žinias bei sugebėjimus Lietuvos valstybės institucijų veikloje.

Baigusieji VU TSPMI taip pat dirba Lietuvos, Europos Sąjungos ir daugybės tarptautinių organizacijų institucijose, diplomatinėje tarnyboje, Prezidentūroje, Seime bei Vyriausybėje, viešųjų ryšių agentūrose, šalies ir tarptautinėse nevyriausybinėse organizacijose, žiniasklaidoje, verslo įmonėse.

...]]>
Disertacijos gynimas. Valentinas Beržiūnas „Lietuvos užsienio politikos formavimo tapatybiniai veiksniai" Wed, 31 May 2017 11:38:00 +0300 http://www.tspmi.vu.lt/lt/naujienos/instituto-naujienos/disertacijos-gynimas-valentinas-berziunas-lietuvos-uzsienio-politikos-formavimo-tapatybiniai-veiksniai-1233 Valentinas Beržiūnas gins disertaciją „Lietuvos užsienio politikos formavimo tapatybiniai veiksniai” socialinių mokslų srities, politikos mokslų krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2012-2017 metais studijuojant doktorantūroje.

Disertacijos gynimas vyks birželio 15 d. (ketvirtadienį). 11:00 val., 402 aud.

Moksliniai vadovai:

doc. dr. Dovilė Jakniūnaitė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S).

Politikos mokslų krypties tarybos sudėtis:

Pirmininkas - prof. dr. Tomas Janeliūnas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S);

prof. dr. Gediminas Vitku...]]> Studijos VU TSPMI: magistro programos Tue, 07 Mar 2017 11:42:00 +0200 http://www.tspmi.vu.lt/lt/naujienos/instituto-naujienos/studijos-vu-tspmi-magistro-programos-1180 Jei svarstote, kur studijuoti magistrantūrą - rinkitės VU TSPMI!

VU TSPMI siūlo šešias magistrantūros studijų programas, kurios ne tik remiasi tradicine politikos mokslų specializacija, bet ir siekia paruošti modernų analitiką (bei aktyvų pilietį) gebantį profesionaliai bei kritiškai analizuoti šiuolaikines pasaulio ir nacionalinės politikos aktualijas. Plačiau apie magistro studijas galite skaityti čia.

VU TSPMI – pirmas pasirinkimas norintiems keisti save, Lietuvą ir pasaulį.

...]]>