Pagal datą

NaujienosTSPMI

TSPMI

Lietuvos derybų dėl narystės ES pabaigos minėjimas

2012-12-11 Renginys

VU TSPMI bei VšĮ ESTEP organizuoja derybų su Europos Sąjunga pabaigos 2002 m. gruodžio mėn. Europos Sąjungos viršūnių susitikime Kopenhagoje minėjimą, kuris vyks š.m. gruodžio 21 d. (penktadienį) TSPMI konferencijų salėje (4 aukšte).

TSPMI

VU TSPMI ir LPA metinė konferencija "Lietuva po Seimo rinkimų"

2012-11-08 Renginys

VU TSPMI ir Lietuvos politologų asociacija tęsia tradiciją kas ketverius metus metinę politologų konferenciją skirti Seimo rinkimų rezultatams aptarti. Konferencijoje keliamas klausimas - ką apie Lietuvos politinį režimą, partines sistemas ir politinę konkurenciją, rinkėjus ir jų santykį su politine valdžia byloja 2012 metų Seimo rinkimų rezultatai. Konferencija vyks lapkričio 16 d.

Rinkimų naktis 2012!

2012-10-08 Renginys

TSPMI kartu su LRT televizija vėl kviečia Instituto bendruomenę laukti rinkimų rezultatų kartu!

TSPMI

Konferencija “Kokia šiandien būtų Lietuva be narystės NATO?“

2013-12-06 Renginys

VU TSPMI ir Dešiniosios minties centras maloniai Jus kviečia į konferenciją artėjančiam Lietuvos narystės NATO dešimtmečiui paminėti. Gruodžio 12 d. (ketvirtadienį) 15:00 402 aud.

Renginyje dalyvaus LR Krašto apsaugos viceministras Marijus Velička, LR Prezidentės vyriausioji užsienio politikos patarėja dr. Jovita Neliupšienė, Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas ir buvęs LR užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis. Krašto apsaugos ministerijos atstovai: Politikos direktorius dr.Vaidotas Urbelis, LR Užsienio reikalų ministerijos NATO, JAV ir Kanados skyriaus vedėjas Darius Mereckis bei TSPMI docentas ir žurnalo IQ politikos redaktorius dr. Tomas Janeliūnas. Dalyvius ir susirinkusiuosius pasveikins Instituto direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas. Renginį moderuos Instituto dėstytojas bei Rytų Europos Studijų Centro analitikas dr. Laurynas Kasčiūnas.

Programa.

TSPMI

Kviečiame drauge švęsti Kalėdas!

2013-12-17 Renginys

Gruodžio 18 d., ketvirtadienį, – VU TSPMI bendruomenės Kalėdos! Kviečiami visi Instituto bendruomenės nariai. Pradžia – 18.00 val., 402 aud.

TSPMI

Prof. Leszek Balcerowicz paskaita VU TSPMI!

2012-10-10 Renginys

Spalio 22 d. VU TSPMI 402 aud. paskaitą apie euro zonos krizę skaitys vienas žymiausių Europos ekonomistų L. Balcerowicz.

Vilnius-Briuselis: 8 metai Europos Sąjungoje

2012-03-13 Renginys

Diskusija apie Lietuvą Europos Sąjungoje, kovo 15 d., 15.30 val. kino teatre "Pasaka".

Afrikos dienos TSPMI

2012-05-02 Renginys

VU TSPMI kviečia į Juodosios Afrikos kultūros festivalio "Afrikos dienos 2012" renginius Institute. Festivalio dienomis TSPMI vyks paskaitos ir diskusijos, kurių metu bus galima iš arčiau susipažinti su šio regiono vaidmeniu nūdienos politikoje, įvertinti Afrikos identiteto suvokimą ir jo kaitą, verslo galimybes ir iššūkius Juodajame regione. TSPMI aplankys svečiai iš PAR, Zimbabvės, Burkina Faso.

TSPMI

Barbara Czarniawska, "Operational Risk, Translation and Globalization"

2012-09-20 Renginys

Gothenburgo Tyrimų Instituto vadybos studijų vadovės Barbaros Czarniawskos paskaita "Operational Risk, Translation and Globalization" įvyks rugsėjo 26 d., 13 val. 402 auditorijoje.

TSPMI kalėdinis vakaras

2011-12-16 Renginys

Studentų organizuojamas kalėdinis vakaras jau šį trečiadienį (gruodžio 21 d.), nuo 18 val. 402 aud.