Pagal datą

Pratęsiamas priėmimas į TSPMI magistro studijų programas anglų kalba

Pranešame, kad iki rugpjūčio pabaigos pratęsiamas priėmimas į TSPMI vykdomas Rytų ir Vidurio Europos studijų ir Karo ir taikos studijų magistrantūros programas anglų kalba. Daugiau informacijos apie priėmimo taisykles, terminus, stojamųjų egzaminų tvarkaraštį ieškokite liepos pabaigoje - rugpjūčio pradžioje TSPMI ir Vilniaus universiteto interneto svetainėse.

Instituto magistro studijų programos ne tik remiasi tradicine politikos mokslų specializacija, bet ir siekia paruošti modernų, mokantį profesionaliai analizuoti šiuolaikines pasaulio ir nacionalinės politikos aktualijas analitiką.

Kūrybinga TSPMI profesūra, puikios mokymosi sąlygos, palankios magistrinių studijų formos ir tvarkaraščiai, nuolatinis aktyvus bendradarbiavimas su užsienio mokslo, švietimo ir politinėmis institucijomis - tai, ko reikia kokybiškam studentų išsilavinimui ir puikioms karjeros perspektyvoms.