Pagal datą

ESBO generalinis sekretorius Institute

TSPMI

Rugsėjo 13 dieną TSPMI įvyks susitikimas su ESBO generaliniu sekretoriumi, ambasadoriumi Marc Perrin de Brichambaut. Svečias su Instituto studentais, dėstytojais bei publika diskutuos apie ESBO vaidmenį bei pirmininkės vaidmenį Europos saugumo politikoje.

Europos Saugumo ir Bendradarbiavimo Organizacija yra viena įtakingiausių tarpvyriausybinių organizacijų pasaulyje, jos kompetencijai priklauso opiausi pasaulinio saugumo klausimai – krizių reguliavimas, žmogaus teisių užtikrinimas bei konfliktų prevencija.

Instituto rengiama diskusija padės įsigilinti į svarbiausias tarptautinio saugumo problemas, iš pirmųjų lūpų sužinoti apie ESBO vaidmenį pasaulio saugumo politikoje bei šios organizacijos efektyvumo problemas.

Diskusiją moderuos TSPMI direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas.

Daugiau informacijos rasite čia