Pagal datą

Diplomų įteikimas VU TSPMI absolventams

TSPMI

Birželio 16 d., penktadienį, 10:00 val. iškilmingoje ceremonijoje bus įteikti VU TSPMI bakalauro ir magistro diplomai. Įteikimas vyks Šv. Jonų bažnyčioje. Ateikite pasveikinti!

Diplomų teikimo ceremonijoje dalyvaus ir susirinkusius sveikins Rektorato ir Instituto atstovai bei garbingi svečiai.

Studijuodami VU TSPMI, studentai įgijo politikos mokslų kvalifikaciją, sėkmingai atliko praktiką valstybės institucijose, parašė ir apgynė baigiamuosius darbus aktualiomis politikos mokslų bei Lietuvos politinio gyvenimo temomis.
VU TSPMI suteikta kvalifikacija leis absolventams sėkmingai taikyti įgytas žinias bei sugebėjimus Lietuvos valstybės institucijų veikloje.

Baigusieji VU TSPMI taip pat dirba Lietuvos, Europos Sąjungos ir daugybės tarptautinių organizacijų institucijose, diplomatinėje tarnyboje, Prezidentūroje, Seime bei Vyriausybėje, viešųjų ryšių agentūrose, šalies ir tarptautinėse nevyriausybinėse organizacijose, žiniasklaidoje, verslo įmonėse.