Pagal datą

NaujienosTSPMI

TSPMI

Atviros bakalauro ir magistro studijų programų paskaitos pavasario semestre

Atviros magistro ir bakalauro studijų programų paskaitos Institute!

Kovo-balandžio mėnesiais kviečiame visus studentus ir moksleivius, kuriems įdomu, ką ir kaip mokosi VU TSPMI magistro ir bakalauro programų studentai. Tai yra neeilnis šansas sudalyvauti atvirose šių dalykų paskaitose, susipažinti su Instituto studentais, pabendrauti su dėstytojais bei įsitikinti, kad studijos VU TSPMI turėtų būti Jūsų pirmas pasirinkimas stojant!

Atvirų paskaitų tvarkarštį rasite čia

Dar daugiau apie magistčiao studijas Institute sužinosite atvirų durų dienos renginiuose gegužės pabaigoje.

VU TSPMI renginys moksleiviams besidomintiems politikos mokslais - 2017 04 13

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kviečia moksleivius susipažinti su politologijos studijomis Vilniaus universitete, politologo-politikos analitiko profesija ir praleisti vakarą su VU TSPMI dėstytojais, studentais ir absolventais institute.

VU TSPMI auditorijose užaugo daug sėkmės istorijų: absolventai tapo dėstytojais, Seimo nariais, aktyviais visuomenės veikėjais ir pan. Jei jau domiesi studijomis universitete, vakaras VU TSPMI gali padėti nuspręsti, ar tau tinkamos ir įdomios būtų šiame institute siūlomos studijų programos.

Visi moksleiviai, kuriems aktualu, kviečiami praleisti 2017 m. balandžio 13 d. vakarą universitete: 16:00 prasidės susitikimai su universiteto absolventais, dėstytojais, svečiais, jų pranešimai, pasakojimai ir istorijos. 19:00 vyks politinis protmūšis.

TSPMI

VU TSPMI reiškia palaikymą Centriniam Europos Universitetui (CEU)

Nemenkas skaičius VU TSPMI alumnų yra tapę ir Centrinio Europos Universiteto (CEU) alumnais, todėl VU TSPMI išreiškia palaikymą CEU bendruomei.

Taip VU TSPMI prisijungia prie tūkstančių internautų, pasirašančių peticijas internete, dešimšių akademinių institucijų. smegenų centrų ir valstybinių institucijų iš viso pasaulio, kurios prisideda prie palaikymo akcijos. Žemiau pateikiamas palaikymo laiško tekstas originalo kalba.

2 % GPM TSPMI bibliotekai

Šiuo metu Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymas sudaro galimybę mums visiems teikti paramą neatvėrus piniginės. Nuo 2004 m. kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2% valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai.

TSPMI taip turi galimybę gauti visų Jūsų tokiu būdu skirtą paramą. Todėl maloniai kviečiame Jus skirti 2 procentus nuo Jūsų per 2011-uosius metus sumokėto pajamų mokesčio mūsų Institutui, puoselėjančiam švietėjiškas ir akademines vertybes. Gauti pinigai būtų panaudoti naujų knygų įsigijimui.

Vilniaus universitetas 438-ąjį gimtadienį pasitinka su nauja tradicija

Šiemet Vilniaus universitetas (VU) 438-ąjį gimtadienį švęs dvi dienas – balandžio 3 ir 4 d. Išskirtiniu akcentu taps Atminties diplomų teikimo ceremonija. Ji rengiama pirmą kartą ir tikslingai siejama su universiteto įsteigimo paminėjimu.

TSPMI

Patvirtintas kandidatų į Vilniaus universiteto tarybos narius sąrašas

Centrinė rinkimų komisija šių metų kovo 30 d. vykusio posėdžio metu patvirtino kandidatų į laisvas Tarybos narių vietas sąrašus. Kviečiame susipažinti su kandidatais į Vilniaus universiteto tarybos narius bei jų pateiktais dokumentais.

TSPMI

Seminaras „Rusakalbė žiniasklaida ir auditorija Lietuvoje"

Kviečiame jus į seminarą „Rusakalbė žiniasklaida ir auditorija Lietuvoje“ („Russian M.A.I.L (Media & Audiences in Lithuania”), kuris vyks kovo 30 d. 9:00 - 14:00 val. VU TSPMI konferencijų salėje (Vokiečių g. 10 - 402 aud, Vilnius). Būtina išankstinė registracija adresu vytis.jurkonis@gmail.com. Registracija vykdoma iki kovo 28 d.

TSPMI

Diskusija apie D. Pancerovo knygą „Kiborgų žemė"

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kviečia į diskusiją apie žurnalisto Dovydo Pancerovo knygą „Kiborgų žemė“. Diskusijoje dalyvaus knygos autorius D. Pancerovas ir VU TSPMI lektorius doc. dr. Deividas Šlekys. Diskusija vyks kovo 21 d. (antradienį), 17:00 val., VU TSPMI, 402 aud. Kviečiame dalyvauti!

TSPMI

Pradedama registracija į „Studentas vienai dienai" paskaitas pavasario semestre

Moksleivi,

kovo 27 – balandžio 7 dienomis kviečiame sudalyvauti Vilniaus universiteto iniciatyvoje „Studentas vienai dienai“!

Šioje pavasario sesijoje bus galima aplankyti net 14–os Vilniaus universiteto padalinių organizuojamas paskaitas, kuriose galėsite susipažinti su konkrečia studijų sritimi ir studijų programa.

Registruotis į paskaitas kviečiame nuo kovo 17 dienos, paspaudus šią nuorodą.

Atkreipiame dėmesį, kad registracija į kiekvieną paskaitą vykdoma atskirai.

Studijos VU TSPMI: magistro programos

Jei svarstote, kur studijuoti magistrantūrą - rinkitės VU TSPMI!

VU TSPMI siūlo šešias magistrantūros studijų programas, kurios ne tik remiasi tradicine politikos mokslų specializacija, bet ir siekia paruošti modernų analitiką (bei aktyvų pilietį) gebantį profesionaliai bei kritiškai analizuoti šiuolaikines pasaulio ir nacionalinės politikos aktualijas. Plačiau apie magistro studijas galite skaityti čia.

VU TSPMI – pirmas pasirinkimas norintiems keisti save, Lietuvą ir pasaulį.