Vyriausybės veiklos prioritetų įgyvendinimas: kad reformos virstų pokyčiais, reikia veikti kaip Vytis

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto tyrėjų naujausios knygos „Kada reformos virsta pokyčiais? Politinis dėmesys, palaikymo koalicijos ir lyderystė A. Kubiliaus Vyriausybės veiklos 2008–2012 m. laikotarpiu“ pristatymas ir diskusija. Jos metu aptartos reformų Lietuvoje sėkmių ir nesėkmių priežastys.

Knygos rezultatus ir išvadas komentavo penkioliktosios Vyriausybės Ministras Pirmininkas, opozicijos lyderis Andrius Kubilius, Seimo pirmininkės pavaduotojas Gediminas Kirkilas, Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Prezidentės patarėjas Mindaugas Lingė, penkioliktosios Vyriausybės ministrai - Arvydas Sekmokas, Gintaras Steponavičius, Algis Čaplikas bei Donatas Jankauskas. Diskusiją moderavo „Baltic News Service“ naujienų agentūros vyr. redaktorės pavaduotojas Vaidotas Beniušis.