Prof. Shlomo Avineri paskaita „Globalūs iššūkiai liberaliai demokratijai" - 2017 04 24

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas katu su Izraelio ambasada Vilniuje kvietė į profesoriaus Shlomo Avineri paskaitą „Globalūs iššūkiai liberaliai demokratijai“ (“The Global Challenges to Liberal Democracy”). Paskaita vyko balandžio 24 dieną. Renginio kalba - anglų.

Shlomo Avineri yra politikos mokslų profesorius Jeruzalės Hebrajų universitete, taip pat Izraelio socialinių ir humanitarinių mokslų akademijos narys. Šiuo metu p. Shlomo Avineri yra vizituojantis profesorius Budapešto Centriniame Europos universitete. Ankstesniais metais taip pat buvo vizituojantis profesorius tokiuose universitetuose kaip Jeilis, Kornelis, Kalifornijos universitetas, Oksfordas, Australijos Nacionalinis universitetas, Cardozo teisės mokykloje ir kitose geriausiai vertinamose aukštosiose mokyklose.

Po komunizmo griūties lektorius dalyvavo demokratijos atkūrimo programose komunistinio bloko valstybėse, tame tarpe ir Lietuvoje.

1996 m. Shlomo Avineri buvo apdovanotas Izraelio prizu - aukščiausiu civiliniu įvertinimu.

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti mūsų Flickr paskyroje.