Michael Oren paskaita apie Izraelio užsienio politiką - 2017 03 17

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kartu su Užsienio reikalų ministerija kvietė į Michael Oren paskaitą apie Izraelio užsienio politiką.

Kovo 16-17 dienomis Lietuvoje viešėjęs svečias iš Izraelio – Premjero B.Netanyahu pavaduotojas diplomatiniams klausimams, Kneseto narys ir buvęs Izraelio ambasadorius JAV - Michael Oren.

Viena iš vizito dalių buvo susitikimas-diskusija su VU TSPMI studentais. Diskusiją moderavo direktoriaus pavaduotoja studijoms doc. dr. Margarita Šešelgytė.

Micheal Oren  - istorikas, politikas ir diplomatas, buvęs vizituojantis profesorius Harvardo ir Jeilio universitetuose. Taip pat „New York Times“ bestselerių „Galia, tikėjimas ir fantazija“ („Powe, Faith and Fantasy“) ir „Šešios karo dienos: 1967 birželis ir modernių Vidurio Rytų konstravimas“ („Six Days of War: June 1967 and the Making of Modern Middle East“).

Nuotraukos: VU TSPMI / Vytas Neviera.
Daugiau nuotraukų rasite čia