Lenkų Diskusijų Klubas: Ką politikai siūlo Vilniaus kraštui? - 2016 09 07

Lenkų diskusijų klubas kvietė į priešrinkiminius debatus su didžiausių Lietuvos politinių partijų lyderiais: Andriumi Kubiliumi (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Algirdu Sysu (Lietuvos socialdemokratų partija), Sauliumi Skverneliu (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Remigijumi Šimašiumi (Liberalų sąjūdis) ir Valdemaru Tomaševskiu (Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga).

Kokios yra didžiausių Lietuvos politinių partijų rinkiminės nuostatos ir porinkiminiai planai? Ką Lietuvos politikai siūlo Vilniaus kraštui? Kaip spręs Lietuvos lenkų problemas? Tai galėjote sužinoti rugsėjo 7d. 18 val. susitikę Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (Vokiečių g. 10). Diskusija vyko lietuvių kalba, ją moderavo politologai Mažvydas Jastramskis ir Mariusz Antonowicz.

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti čia: