Kovo 11 - tosios minėjimas Institute

Diskusija „Lietuva – laisva, demokratiška ir (ne)laiminga?“ Institute vyko kovo 12 d.

Joje pirmiausia įteikėme pirmąjį istorijoje VU TSPMI „Metų valstybės kūrėjo/s“ apdovanojimą, kuris šiemet skirtas Lietuvos ambasadoriui Jungtinėms Amerikos Valstijoms ir Meksikai dr. Žygimantui Pavilioniui už Lietuvos tapatybės ir vertybinės pozicijos kūrimą.

Vėliau interaktyvioje diskusijoje buvo pratęsti dieninės renginio dalies dirbtuvių svarstymai ir kalbėta tokiais klausimais:
Ar tokią Lietuvą kūrėme? Ko reikia politikoje – menininkų ar intelektualų? Kodėl mūsų Gediminas nesėdi ant žirgo? Ar galime laimingai gyventi Lietuvoje (ar būna laimingų lietuvių)?

Diskusiją moderavo  Vykintas Pugačiauskas.

Diskusijos dalyviai: Marius Ivaškevičius; Haroldas Mackevičius; Donatas Puslys; Ingrida Šimonytė; Petras Vaitiekūnas ir kiti svečiai.